logotype

Dyrektor
prof. Roman Perucki
+48 58 320 62 50

Sekretariat
Anna Skruch
Karolina Dussa
+48 58 320 62 50

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Kadrowych
Beata Kaja
+48 58 32-38 351

Główny Specjalista ds. kadr
Aleksandra Maruszak
+48 58 320 62 57

Specjalista ds. kadr
Małgorzata Kotuk
+48 58 320 62 57

Kierownik działu Organizacji
Marta Lasek
+48 58 323 83 68

Aplikant radcowski
Dominika Ołtuszyk
+48 58 320 83 68

Specjalista ds. BHP
Jan Bukowski

+48 664 710 024

Specjalista ds. BHP
Mariusz Penar

Archiwista
Daniel Niestrzęba

 

DZIAŁ IMPREZ I WYNAJMU
 

Kierownik działu wynajmu
Marta Froissart-Ingielewicz
+48 58 320 62 56

Specjalista ds. wynajmu
Maciej Skowyra
+48 58 320 62 66

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Dyrektor Artystyczny Orkiestry
George Tchitchinadze
+48 58 320 62 65

I Dyrygent Orkiestry
Massimiliano Caldi
+48 58 320 62 63

Koordynator pracy artystycznej
Aleksandra Skowyra
+48 58 32 06 354

Specjalista ds. pracy artystycznej
Natalia Szulga
+48 58 32 06 263

Specjalista ds. pracy artystycznej
Joanna Suwik
+48 887 872 620

Specjalista ds. public relations
Maria Gilewicz
Katarzyna Habecka
+48 58 320 62 64
+48 664 71 00 17

Inspektor orkiestry
Zenon Gileta
+48 58 320 62 58

Woźny orkiestry
Szczepan Magier 
+48 664 71 00 27

DZIAŁ FINANSOWY

Główny Księgowy
Pełnomocnik ds. Finansowych
Joanna Baranowska-Jakubczak
+48 58 320 62 53

Kierownik księgowości
Barbara Mielewczyk
+48 58 320 62 60

Księgowa
Maria Frankowska
+48 58 320 62 60

Specjalista ds. zamówień publicznych
Alina Gogulska
+48 58 320 62 54

Specjalista ds. płac
Hanna Rząd
+48 58 320 62 59

Księgowa kasjer
Małgorzata Górska
+48 58 323 83 61

Specjalista ds. projektów finansowych
Wioletta Sobiechowska
+48 58 320 62 68
   

Kierownik Działu Sprzedaży, Promocji, Reklamy
i Obsługi Widza
Kazimierz Perucki
+48 58 320 62 52

Specjalista ds. promocji
+48 664 710 014

Kasy biletowe, kasjerzy
Emanuela Jaglarska
Sabina Jażdżewska

+48 58 320 62 62
+48 58 323 83 62

 

DZIAŁ TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNY
(w tym Studio Nagrań)

Kierownik działu techniczno–eksploatacyjnego
Wiesław Polny
+48 58 323 83 67
+48 509 84 68 00

Referent ds. techniczno-eksploatacyjnych
Artur Kluz 

Specjalista ds. akustyki
Igor V. Budaj
+48 500 057 641
Filip Feiner

Specjalista ds. oświetlenia
Michał Kamiński

+48 507 646 240
Filip Ejsmont

Elektrycy
Janusz Górski
+48 664 710 026
Daniel Okrój
+48 515 081 659

Konserwatorzy
Bogdan Cieloch
+48 664 710 018
Kazimierz Klawikowski

Recepcjoniści
Stanisław Tanajewski
Antoni Zarzecki
Marek Jagoda
Wojciech Lerchenfeld

Pracownik placowy
Piotr Jankowski 

Pracownik gospodarczy
Irena Kaniewska

 

Inspektor branży nadzoru budowlanego
Sławomir Nienartowicz
+48 501 571 587