styczeń 2018

Pobierz plakat -
 Styczeń 2018

Sponsorem Głównym Filharmonii i Mecenasem Kultury jest Elektrociepłownia Gdańska.

energa

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

informuje o naborze na stanowisko:

specjalista ds. PR

Miejsce pracy: Gdańsk

I. Nazwa i adres jednostki: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1,80-751 Gdańsk

II. Stanowisko: Specjalista ds. PR

Wymiar etatu: 1,0

III. Niezbędne wymagania od kandydatów:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne,
  • minimum roczne doświadczenie pracy w charakterze PR,
  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji strategii budowania wizerunku firmy,
  • doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu stałych relacji z dziennikarzami, władzami lokalnymi oraz ośrodkami kultury,
  • doświadczenie w organizacji i realizacji konferencji prasowych,
  • umiejętność sporządzania raportów oraz sprawozdań z zakresu działania PR w firmie,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet Microsoft Office: Word i Excel;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów:

• doskonała organizacja pracy,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność radzenia sobie w warunkach stresujących, pod presją czasu i przy często zmieniających się dyspozycjach,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie ukończenie szkoły muzycznej,
  • mile widziane zamiłowanie do muzyki i świata sztuki.

V. Wymagane dokumenty:

• CV(z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) lub kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje;
  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy;

• Informacja dla kandydata dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2016 r. Dz. U. Poz. 922 z późn. zm.) informujemy, że:

1) Administratorem Danych Osobowych jest Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk.

2) Celem zbierania danych osobowych jest przeprowadzenie obecnej rekrutacji oraz podjęcie działań przed zawarciem umowy.

3) Każda osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

4) Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są przepisy art. 22 (1) Kodeksu Pracy oraz w przypadku dobrowolnego podania innych danych niż wynikających z przepisów prawa zgoda kandydata.

VI. Termin złożenia dokumentów: do dnia 28 stycznia 2018 r.

Dokumenty można złożyć: pocztą na adres Polska Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1

80-751 Gdańsk (decyduje data stempla pocztowego)

lub na adres e-mail (decyduje data wpływu korespondencji):

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

kwestionariusz

oświadczenie

22 stycznia 2018 r. o godz. 10:00 upływa termin składania ofert w Przetargu na dzierżawę obiektów - hoteli na terenie PFB. Wadium można wpłacać do dnia 18 stycznia 2018 r.

10.JACEK KAWALEC

Dreszcz emocji, niepewność, strach, radość, jakie jeszcze uczucia towarzyszą nam w trakcie pierwszej randki? My zapraszamy na spotkanie, w którym niepokój zastąpimy przekonaniem, że czeka na Państwa tylko i wyłącznie najlepsza rozrywka. Będziemy poznawać tajniki miłości słuchając przedwojennych szlagierów z operetek, wodewili, rewii, kabaretu, kina i filmu. Tego wieczoru przypomnijmy sobie wszyscy, że nie ma piękniejszego uczucia niż miłość. Serdecznie zapraszamy na "Randkę w cis-moll z Jackiem Kawalcem" w sobotę 13.01 o godz. 19:00.

2017 12 14 00 FILHARMONIA slidery I 2018 3

Wrażliwość, wirtuozeria, wszechstronność – to określenia najlepiej pasujące do bohaterów kolejnego Koncertu Symfonicznego. Dobraliśmy dwóch niezwykłych muzyków, których talent i osobowość potrafią zjednać sobie przychylność każdego melomana. Orkiestrę Symfoniczną PFB poprowadzi Maestro Vag Papian – profesor Samuel Rubin Academy of Music w Tel Awiwie oraz gościnny dyrygent Narodowej Opery Armenii. Towarzyszyć mu będzie niebywale utalentowany akordeonista Maciej Frąckiewicz, zdobywca Paszportu Polityki w 2013 r.

Podczas koncertu zostanie wykonana prapremiera Koncertu akordeonowego K. Pendereckiego (wersja z Concerto Doppio)!

2017 12 14 00 FILHARMONIA slidery I 2018 2

W Irlandzkim Rytmie zapraszamy na pierwszy z koncertów, na którym wystąpią Carrantuohill & Salake. Carrantuohill jest uznawany za jeden z najlepszych zespołów w Europie w gatunku muzyki celtyckiej, natomiast Salake to utytułowany zespół taneczny, który bazując na tańcu irlandzkim, dodaje do niego elementy innych stylów, tworząc niepowtarzalne widowisko.