W 1997 roku ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszwie. i w tym samym roku otrzymał także nagrodę na XV festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę Kreona w Antygonie a także został aktorem Teatru Dramatycznego, gdzie do dziś możemy go oglądać.W 2005 roku za rolę Despera w PitBullu otrzymał nagrodę aktorską na Festiwalu Sztuki Filmowej w Koszalinie, a także nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

W 2006 roku Aktorowi wręczony został List gratulacyjny od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. 2007 rok przyniósł mu nagrodę gdańskiego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za rolę Fabia w Ogrodzie Luizy. Za film Boisko bezdomnych aktor został nominowany w kategorii najlepsza główna rola męska (Polska Nagroda Filmowa ORŁY 2009). Szerokiej publiczności znany jest z roli Bartka w filmieRozmowy nocą (2008, reż. Maciej Żak). Popularność przyniosła mu również rola Kostka w filmie Idealny facet dla mojej dziewczyny(2009, reż. Tomasz Konecki). Ostatnio możemy oglądać go również w komedii romantycznej pt. Miłość na wybiegu (2009, reż. Krzysztof Lang), gdzie stworzył postać cynicznego fotografa Kacpra.

źródło: www.stopklatkka.pl