logotype

ORKIESTRA SYMFONICZNA POLSKIEJ FILHARMONII BAŁTYCKIEJ W GDAŃSKU

George Tchitchinadze - Dyrektor Artystyczny Orkiestry, dyrygent

I SKRZYPCE
Robert Kwiatkowski - koncertmistrz
Natalia Walewska - koncertmistrz
Tomasz Diakun - I głos
Anna Śliwa - I głos
Ewa Hermann-Baranowska - tutti
Anna Bona - tutti
Marta Jadczuk-Świątek - tutti
Sylwia Kolińska - tutti
Olga Kotelczuk - tutti
Piotr Kwaśny - tutti
Marta Kwiatkowska - tutti
Dorota Majewska - tutti
Mateusz Mroczek - tutti
Łukasz Perucki - tutti
Mirosława Sobczak - tutti

II SKRZYPCE
Marek Kordas - I głos
Bożena Kwasiborska - I głos
Karolina Piątkowska-Nowicka - I głos
Dariusz Prystasz - I głos
Adam Bruderek - tutti
Wiesława Meronk-Całusińska - tutti
Eliza Napierała - tutti
Małgorzata Pestka-Horoń - tutti
Małgorzata Piotrowska - tutti
Bożena Pruss-Czaja - tutti
Joanna Szmit-Macidłowska - tutti

ALTÓWKI
Tomasz Pozorski - I głos
Maciej Sionkowski - I głos
Maria Wiczyńska - I głos
Marek Czulak - tutti
Ewa Fredrich - tutti
Marzena Kamińska-Kaczmar - tutti
Elżbieta Karmelita-Wojciechowska - tutti
Michał Markiewicz - tutti
Anna Reinholz - tutti

WIOLONCZELE
Błażej Goliński - koncertmistrz
Krzysztof Karpeta - koncertmistrz
Małgorzata Kuziemska-Sławek - koncertmistrz
Magdalena Amilkiewicz - tutti
Małgorzata Bellwon - tutti
Anna Dobrowolska - tutti
Joanna Karbowska - tutti
Barbara Mozgiel-Gierszewska - tutti
Krzysztof Pawłowski - tutti

KONTRABASY
Zdzisław Cichocki - I głos
Jadwiga Moskal - I głos
Maria Baczyńska - tutti
Jacek Birr - tutti
Tomasz Bock - tutti
Dariusz Gutomski - tutti

FLETY
Dorota Pawlus
- I głos
Barbara Poszowska - I głos
Katarzyna Czerwińska-Gosz - II głos

OBOJE
Krzysztof Kit – I głos
Jarosław Wyrzykowski - I głos
Anita Milewska - II głos / Cor. Eng
Adriana Raczyńska - II głos

KLARNETY
Karol Respondek - I głos
Andrzej Wojciechowski - I głos
Mariusz Gołębiewski - II głos / EsCl
Bogdan Ocieszak - II głos / BCl

FAGOTY
Wojciech Orawiec - I głos
Mirosław Pachowicz - I głos
Natalia Bambinek- II głos
Ewa Naczk-Jankowska - II głos / CFg

WALTORNIE
Zbigniew Kaliciński - I głos
Mirosław Merchel - I głos
Michał Szczerba - I głos
Adriana Zjawiona - I głos
Brygida Muchowiecka - II głos
Piotr Pożakowski - II głos

TRĄBKI
Adam Stachowiak - I głos
Janusz Szadowiak - I głos / Picc
Robert Barwiński - II głos

HARFA
Carlos Roberto Peña Montoya - I głos

PUZONY
Adam Wiśniewski - I głos / altTbn
Marek Sikora - II głos
Mariusz Stawski - II głos / bTbn

TUBA
Zenon Gileta - I głos

PERKUSJA
Mirosław Adrjanczyk - I głos
Arkadiusz Skotnicki - I głos
Tomasz Skrętkowski - I głos
Mateusz Wiczyński - I głos
Aleksandra Kurnyta - II głos

Zenon Gileta - inspektor orkiestry, bibliotekarz
Janusz Apanasiewicz - woźny orkiestry