Zdjęcie z koncertu przedstawiające nagranie na sali

Harmonogram publikacji nagrań online

Drodzy Melomani,

sytuacja, w której nie możemy zaprosić do siedziby Polskiej Filharmonii Bałtyckiej publiczności jest dla nas trudna, ale postanowiliśmy nie odwoływać zaplanowanych wydarzeń i zorganizować je w takim zakresie, w jakim jest to możliwe w obecnej sytuacji. Odbędą się dwa najważniejsze zaplanowane przez Polską Filharmonię Bałtycką wydarzenia: 15. Gdańska Jesień Pianistyczna oraz cykl koncertowy Gdańsk dla Muzyki Polskiej. Każdy z koncertów zostanie zarejestrowany w siedzibie Filharmonii i udostępniony bezpłatnie online na kanale YouTube Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.
Harmonogram publikacji 15. Gdańska Jesień Pianistyczna i Gdańsk dla Muzyki Polskiej:
Piątek 13 listopada, godz. 19 – premiera online koncertu symfonicznego z 6.11, z udziałem Marcina Koziaka, Orkiestry PFB pod batutą Georga Tchitchinadze (15. Gdańska Jesień Pianistyczna)
ZOBACZ rejestrację
Piątek 20 listopada, godz. 19 – premiera koncertu Polish Piano Trio (Gdańsk dla Muzyki Polskiej)
ZOBACZ rejestrację
Sobota 21 listopada, godz. 19 – premiera koncertu symfonicznego z udziałem pianisty Andrzeja Wiercińskiego i Orkiestry PFB pod batutą Dainiusa Pavilionisa (15. Gdańska Jesień Pianistyczna)
ZOBACZ rejestrację
Niedziela 22 listopada, godz. 19 – premiera koncertu w wykonaniu tria: Wojciechowski-Pachowicz-Paszkiewicz (Gdańsk dla Muzyki Polskiej)
ZOBACZ rejestrację
Poniedziałek 23 listopada, godz. 19 – premiera koncertu zespołu NeoQuartet (Gdańsk dla Muzyki Polskiej)
ZOBACZ rejestrację
Wtorek 24 listopada, godz. 19 – premiera recitalu Davida Greilsammera (15. Gdańska Jesień Pianistyczna)
ZOBACZ rejestrację
Piątek 27 listopada, godz. 19 – premiera koncertu symfonicznego z udziałem pianisty Jonathana Plowrighta i Orkiestry PFB pod batutą Łukasza Borowicza (15. Gdańska Jesień Pianistyczna);
Środa 2 grudnia, godz. 19 – premiera recitalu Ewy Pobłockiej (15. Gdańska Jesień Pianistyczna);
Czwartek 3 grudnia, godz. 19 - premiera recitalu Duo Granat & Kreda (15. Gdańska Jesień Pianistyczna);
Piątek 4 grudnia, godz. 19 – premiera koncertu symfonicznego z udziałem pianisty Piotra Pawlaka i Orkiestry PFB pod batutą Szymona Morusa (15. Gdańska Jesień Pianistyczna).

Terminy publikacji mogą ulec zmianie.