Grafika promocji biletu otwartego do Filharmonii

Kup bilet otwarty do Filharmonii!

Drodzy Melomani!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę biletu otwartego dla wszystkich spragnionych kontaktu z kulturą i tęskniących za koncertami w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Korzyści płynące z nabycia biletu otwartego:
- bilet otwarty mogą Państwo zamienić na bilet na wybrany koncert organizowany przez Polską Filharmonię Bałtycką w terminie od 15.09 do 15.12.2020 r. (z wyłączeniem wydarzeń organizatorów zewnętrznych),
- bilet otwarty obejmuje także KONCERTY MIESIĄCA,
- bilet otwarty pozwoli Państwu na zaoszczędzenie ok. 20-30% regularnej ceny biletu. Bilet otwarty można nabyć w dwóch wariantach cenowych:
normalny – 35 zł i ulgowy – 25 zł (regularne ceny biletów: normalny – 45 zł, ulgowy – 35 zł),
- dodatkowo przy zakupie trzech biletów otwartych dołączamy płytę CD z nagraniami Orkiestry Symfonicznej PFB.

Poprzez zakup biletu wspomagają Państwo naszą działalność kulturalną.
Wymiana biletu otwartego na bilet na wybrany koncert nastąpi po wznowieniu działalności Filharmonii.

Spotkajmy się razem w jubileuszowym 75. sezonie artystycznym!

KUP BILET OTWARTY

Regulamin oferty