filharmonia wejście

Promocje wiosenne - zapraszamy do Filharmonii

Z okazji wiosny przygotowaliśmy specjalne promocje dla naszych Melomanów. Promocje skierowane są do wszystkich widzów, którzy zakupią minimum dwa bilety, do studentów wyższych szkół artystycznych oraz do obywateli Ukrainy, by wspomóc ich w tym trudnym czasie. Każda z promocji będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Zapraszamy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! 

PROMOCJA WIOSENNA

Każdy kto kupi przynajmniej dwa bilety w kasie biletowej PFB, może jednocześnie (w trakcie tego zakupu) w cenie 1 zł za bilet zakupić maksymalnie taką samą liczbę biletów na inne wydarzenia artystyczne, organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką do 30 czerwca 2022 roku. Wystarczy zgłosić zainteresowanie Promocją wiosenną bileterkom przy zakupie biletów, wybrać termin kolejnego koncertu i dokonać zakupu biletów w cenie promocyjnej.

Uwaga! Promocja obowiązuje na miejsca poza sektorem A1. Można z niej skorzystać tylko w trakcie zakupu biletów w kasie PFB zgodnie z cennikiem – nie ma możliwości zakupu dodatkowych biletów w promocyjnej cenie 1 zł w późniejszym terminie. Promocja nie dotyczy wydarzeń współorganizowanych przez PFB (w tym wydarzeń Gdańskiego Festiwalu Muzycznego).

---

PROMOCJA STUDENCKA - BILETY DLA STUDENTÓW WYŻSZYCH SZKÓŁ ARTYSTYCZNYCH

Każdy student wyższych szkół artystycznych ma prawo zakupić w kasie biletowej PFB bilety w cenie 15 zł na każde wydarzenie organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką do 30 czerwca 2022 roku.

Uwaga! Podstawą skorzystania z promocji jest przedstawienie do wglądu aktualnej legitymacji studenckiej polskiej uczelni artystycznej. Na jeden dokument poświadczający studiowanie na uczelni artystycznej można zakupić maksymalnie 2 bilety w cenie promocyjnej. Promocja obowiązuje na miejsca poza sektorem A1 i nie dotyczy wydarzeń współorganizowanych przez PFB (w tym wydarzeń Gdańskiego Festiwalu Muzycznego).

---

BILETY SPECJALNE DLA OBYWATELI UKRAINY

W geście solidarności z Ukrainą zapraszamy na dowolny koncert organizowany przez Polską Filharmonię Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku (ul. Ołowianka 1). W okresie od 28 marca do 30 czerwca 2022 roku każdy obywatel Ukrainy będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez Filharmonię Bałtycką na szczególnych warunkach – po okazaniu potwierdzającego narodowość ukraińską dokumentu będzie można nabyć bilet za symboliczny 1 zł.

Jednocześnie informujemy, że liczba specjalnych wejściówek, o których mowa powyżej, jest ograniczona, oraz że wejściówek tych nie można będzie rezerwować (promocja nie obejmuje sektora A1). Po szczegóły bądź bilety zapraszamy do kas biletowych Filharmonii na wyspie Ołowianka.

СПЕЦІАЛЬНІ КВИТКИ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

На знак солідарності з Україною ми запрошуємо вас на будь-який концерт, організований Польською Балтійською філармонією Фредеріка Шопена в Гданську (вул. Оловянка 1). У період з 28 березня по 30 червня 2022 року кожен громадянин України зможе взяти участь у заході організованому Балтійською філармонією на особливих умовах – при пред’явленні документа, що підтверджує українське громадянство, можна буде придбати квиток на символічний 1 злотий.

Водночас повідомляємо, що кількість зазначених вище спеціальних квитків обмежена, і ці квитки не можна зарезервувати (акція не поширюється на сектор А1). Подробиці або квитки можна знайти в касах філармонії на острові Оловянка.

Promocje wiosenna i studencka nie łączą się. Każdorazowo można skorzystać tylko z jednej z nich.