logotype
October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   
 
BUY TICKET

 

 

Strategic Sponsor PFB

energa nowe 

Main Sponsor of PFB 
Patron of Culture

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

AGENCY CONCERTS

See by year See by month See by week See Today Search Jump to month

ARTUR ROJEK AUTUMN 2015 TOUR


Sunday, 08/11/2015, 19:30
Concert Hall
 Tickets price  100-110zł
BUY TICKET 
 AGENCY CONCERTS

"Składam się z ciągłych powtórzeń" is solo debut Artur Rojek. Singer is known for his twenty years of cooperation with band Myslovitz and music project Lenny Valentino who recorded great album"Uwaga! Jedzie tramwaj". Artur Rojek is also artistic director one of the most important music event in Poland - OFF Festival.
Na krążku "Składam się z ciągłych powtórzeń" znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock'n'rollowe granie.
"Składam się z ciągłych powtórzeń" z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku.
Takie utwory jak: „Syreny", czy „Beksa" nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny" zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa" znalazła się na 6 miejscu).
W 2014 r. utwór „Beksa" zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń" otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka.
W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura - Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.
Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach. I właśnie na jeden z takich koncertów zapraszamy tych Państwa, którzy chcą posłuchać wyjątkowych dźwięków, muzyki na najwyższym poziomie i przeżyć wyjątkowe chwile.

Band:
Artur Rojek voice, acoustic guitar
Bartosz Dziedzic bass, syntheziser, programowanie,percussion instruments, voice
Lesław Matecki guitars, toy piano, autoharp
Katarzyna Piszek piano, synteziser, głos
Marcin Ułanowski percussion, percussion instruments
Piotr Łyszkiewicz saxophone

 

BILETY: EMPiK i www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz kasy

Artur Rojek

 
 

Back