Dla naszych Melomanów mamy specjalne promocje. Zapraszamy do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej!

PROMOCJA STUDENCKA – BILETY DLA WSZYSTKICH STUDENTÓW SZKÓŁ WYŻSZYCH

Każdy student dowolnej polskiej uczelni, który nie ukończył 26 roku życia, ma prawo zakupić w kasie biletowej PFB bilety w cenie 25 zł na wybrane wydarzenia organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką do 31 grudnia 2024 roku (szczegóły w kasie biletowej PFB).

Uwaga! Podstawą skorzystania z promocji jest przedstawienie do wglądu aktualnej legitymacji studenckiej polskiej uczelni. Na jeden dokument poświadczający studiowanie na polskiej uczelni można zakupić jeden bilet w cenie promocyjnej. Promocja obowiązuje na miejsca poza sektorem A1 i nie dotyczy wydarzeń współorganizowanych przez PFB (w tym wydarzeń Gdańskiego Festiwalu Muzycznego).

KARTA PODARUNKOWA

Muzyka i piękno w sercu Gdańska –
gwarancja niezapomnianych wrażeń

Nie masz pomysłu na upominek? Spraw bliskim najlepszy muzyczny prezent!
Doładuj kartę za minimum 50 zł, a wybór koncertu pozostaw obdarowanemu.
Karta podarunkowa do nabycia w kasie biletowej Filharmonii na Ołowiance,
do wykorzystania na wydarzenia własne PFB przez 12 miesięcy od aktywacji.

REGULAMIN obowiązujący do 31.05.2022.
REGULAMIN obowiązujący od 01.06.2022.

karta pod 22

KARTA MELOMANA

Koszt zakupu Karty Melomana to tylko 250 zł.
Karta Melomana obowiązuje przez cały sezon artystyczny.
Karta Melomana upoważnia do zakupu drugiego biletu w cenie 0 zł, jeżeli pierwszy bilet zostanie zakupiony w cenie normalnej.
W przypadku wizyty indywidualnej Karta Melomana upoważnia do zakupu 1 biletu w cenie ulgowej w dowolnie wybranej kategorii cenowej.
Zakup biletu w tej promocji tylko w kasie biletowej Filharmonii.
Kartę Melomana można zakupić w dowolnym dniu roku kalendarzowego.

Promocja nie obejmuje Koncertów Sylwestrowych, Koncertów Karnawałowych, koncertów nadzwyczajnych i wydarzeń organizatorów zewnętrznych. Promocje nie łączą się.

2013 karta melomana

METROPOLITALNA KARTA DO KULTURY

Udzielamy zniżki posiadaczom Metropolitalnej Karty do Kultury w wysokości do 25% rabatu na koncerty abonamentowe (bez wydarzeń nadzwyczajnych, balowych i sylwestrowych).
Więcej o projekcie na stronie: kartadokultury.pl

metropolitalna-partnerzy-CMYK.jpg

KARNET CAŁOROCZNY

Proponujemy Państwu niebywałą formę zaoszczędzenia czasu i przede wszystkim pieniędzy. Dzięki Karnetowi Całorocznemu każdy koncert organizowany przez PFB odbywający się na Sali Koncertowej lub Kameralnej wysłuchują Państwo z ulubionych miejsc, bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji i wykupu biletów.

Kategoria A1 – 2300 zł + 8% VAT
Kategoria I – 1800 zł + 8% VAT
Kategoria II – 1500 zł + 8% VAT
Kategoria III – 1200 zł + 8% VAT
Kategoria IV – 900 zł + 8% VAT

Zakup karnetu tylko w kasie biletowej PFB.
Karnet całoroczny nie obejmuje koncertów sylwestrowych i wydarzeń organizatorów zewnętrznych.