logotype

Dyrektor
prof. Roman Perucki
+48 58 320 62 50

Sekretariat
Angelika Dziurawiec
Karolina Dussa
+48 58 320 62 50

Zastępca Dyrektora ds. administracyjno-kadrowych
Beata Kaja
+48 58 323 83 51

Główny specjalista ds. kadr
Aleksandra Maruszak
+48 58 320 62 57

Specjalista ds. kadr
Joanna Jankowska
+48 58 320 62 57

Specjalista ds. organizacji
Maciej Jachimowicz
+48 58 323 83 68
 

Radca prawny
Dominika Ołtuszyk
+48 58 320 83 68

Specjalista ds. BHP
Mariusz Penar

+48 664 710 024

Archiwista
Małgorzata Herman

 

DZIAŁ WYNAJMU
 

Kierownik działu wynajmu
Marta Froissart-Ingielewicz
+48 58 320 62 56

Specjalista ds. wynajmu
Karolina Maj
+48 58 320 62 66

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Dyrektor Artystyczny Orkiestry
George Tchitchinadze
+48 58 320 62 65

I Dyrygent Orkiestry
Massimiliano Caldi
+48 58 320 62 63

Koordynator pracy artystycznej
Aleksandra Skowyra
+48 58 323 83 54

Specjalista ds. pracy artystycznej
Małgorzata Skrzyniarz
+48 58 323 82 63
 

Specjalista ds. pracy artystycznej
Maciej Kacprzak
+48 58 323 82 63
 

Specjalista ds. public relations
Mikołaj Dudkiewicz
+48 58 323 83 52
+48 664 710 017

Inspektor orkiestry
Zenon Gileta
+48 58 320 62 58

Woźny orkiestry
Szczepan Magier 
+48 664 710 027
Adam Marunowski
+48 887 869 909

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Główny księgowy
Pełnomocnik ds. finansowych
Joanna Baranowska-Jakubczak
+48 58 320 62 53

Kierownik księgowości
Krzysztof Rybicki
+48 58 320 62 60

Księgowa
Czesława Wołosz
+48 58 320 62 60

Księgowa 
Magdalena Zaremska
+48 58 320 62 60

Specjalista ds. zamówień publicznych
Michał Żuk
+48 58 323 83 64
 

Specjalista ds. płac
Hanna Rząd
Joanna Sarnowska
+48 58 320 62 59

Księgowa kasjer
Małgorzata Nierwińska-Biskupska
+48 58 323 83 61

Główny Specjalista ds. projektów finansowych
Ewa Jodko-Bronk
+48 58 320 62 68
    

Specjalista ds. projektów finansowych
Agnieszka Jaworska
+48 58 320 62 54
 

Kierownik działu sprzedaży, promocji, reklamy
i obsługi widza
Kazimierz Perucki
+48 58 320 62 52

Specjalista ds. promocji
Joanna Kamińska
+48 58 323 83 52
+48 664 710 014

Kasa biletowa
Emanuela Jaglarska
Marzena Główczewska-Maślak 
Aleksandra Pawłowska
+48 58 320 62 62
+48 58 323 83 62

 

DZIAŁ TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNY
(w tym Studio Nagrań)

Kierownik działu techniczno-eksploatacyjnego
Wiesław Polny
+48 58 323 83 67
+48 509 846 800

Referent ds. administracyjnych
Artur Kluz 

Specjalista ds. akustyki
Igor V. Budaj
+48 660 405 250
 
Piotr Piniewski
 

Specjalista ds. oświetlenia
Michał Kamiński
+48 507 646 240
Małgorzata Hoppe
 

Elektrycy
Janusz Górski
+48 664 710 026
Daniel Okrój
+48 515 081 659

Konserwatorzy
Bogdan Cieloch
+48 664 710 018
Kazimierz Klawikowski
Krzysztof Bednarek

Recepcjoniści
Antoni Zarzecki
Marek Jagoda

Pracownik gospodarczy
Piotr Jankowski 

Inspektor branży nadzoru budowlanego
Sławomir Nienartowicz
+48 501 571 587

Inspektor ochrony danych
Sylwia Gaik
 

Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Marlena Zabłocka