Mikolaj DudkiewiczUrodzony w 1990 r. w Lublinie. Został uczniem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie w wieku lat 7. Jego nauczycielem gry na gitarze klasycznej przez 12 lat był mgr Kazimierz Szczebel, aż do koncertu dyplomowego z Orkiestrą Filharmonii Lubelskiej w czerwcu 2009 r. M. Dudkiewicz jest zwycięzcą ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów gitarowych w Puławach (2005), Tomaszowie Mazowieckim (2007), Lublinie (2007), Inowrocławiu (2008), Chełmie (2006, 2009). Koncertował w Niemczech, na Litwie – jako solista Filharmonii Kowieńskiej, w Polsce; m. in. w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie i Sali Kameralnej Filharmonii Narodowej. Był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Zaproszony przez Fundusz wystąpił na koncercie w oprawie muzycznej rozdania Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej - dla prof. Ryszarda Horodeckiego z Gdańska - w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie (2008). W sierpniu 2009 r. odbył solowe tournee po USA koncertując m. in. w Ambasadzie RP w Waszyngtonie, Milwaukee (Wisconsin), Minneapolis (Minnesota), Carson City (Nevada), San Francisco (Kalifornia). Obecnie studiuje w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Jana Paterka i st. wykł. Emilii Majewskiej.
W latach 1996 – 2009 był członkiem Zespołu Pieśni i Tańca „Lublin" im. Wandy Kaniorowej. Od 2009 r. uczęszcza do Zespołu Tańca Ludowego „Neptun" AWFiS w Gdańsku. W oparciu o doświadczenie nabyte w powyższych zespołach aranżuje na gitarę polski folklor.
We wrześniu 2011 r. wykonał „Romancero Gitano" na chór i gitarę Mario Castelnuovo-Tedesco z „Polskim Chórem Kameralnym" pod dyrekcją Jana Łukaszewskiego.