Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Edwarda Danieckiego.

Od stycznia 2005 roku jest waltornistą-solistą Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, a od listopada 2006 roku również pierwszym waltornistą Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Współpracuje też z wieloma innymi orkiestrami, m. in. Polską Filharmonią Kameralną w Sopocie czy Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus. Koncertował również z fińską Ostrobothian Chamber Orchestra podczas ich wizyty w Polsce.

Jego dotychczasowa działalność solistyczna obejmuje koncerty z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, orkiestrami filharmonii Świętokrzyskiej, Podkarpackiej, Zielonogórskiej, Warmińsko-Mazurskiej oraz współpracę z Zespołem Muzyki Dawnej Capella Gedanensis, z którym w 2006 roku nagrał kantatę „Siehe, der Herr wird kommen" J. T. Roemhildta. Znalazła się ona na płycie z utworami tegoż kompozytora.

Otrzymał wyróżnienie na I Konkursie Waltorniowym im. Edwina Golnika w Łodzi. Jest członkiem i współzałożycielem Toruńskiego Kwartetu Waltorniowego oraz Hevelius Brass.

Poza studiami u prof. Danieckiego, kształcił się na kursach mistrzowskich u takich waltornistów jak Froydis Ree Wekre (Norges Musikk Hogskole Oslo), Tomas Jobstl (Wiener Philharmoniker), Wolfgang Gaag (Musikhochschule Munchen, German Brass) czy Radovan Vlatkovic (Universitat Mozarteum Salzburg).

Więcej na temat zespołu Hevelius Brass: www.heveliusbrass.pl