logotype

Piotr MalickiPiotr Malicki gitara
Urodzony 23 stycznia 1975 roku w Warszawie. Studiował na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale Filozofii. Mieszka w Warszawie wraz z żoną Małgosią i małym Antonim.
Jego czynny kontakt z muzyką rozpoczął się w latach szkoły podstawowej. Uczęszczał wtedy na lekcje gitary klasycznej do Ogniska Muzycznego. Będąc w szkole średniej pobierał prywatne lekcje w Szkole Muzycznej II Stopnia przy ul. Bednarskiej. W tym czasie zetknął się z muzyką jazzową i zaczął występować publicznie.
Gra na gitarze klasycznej i elektrycznej. Współpracuje z różnymi muzykami i grywa w różnych, głównie kameralnych składach, wykonując różną stylistycznie muzykę.
Brał udział w nagraniu płyty pt. 'Jesteś' z muzyką religijną w studiu Radia Białystok. W roku 2001 wraz z zespołem zdobył drugą nagrodę na II Festiwalu Muzyki Sakralnej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Kilka lat temu odnalazło go i zawładnęło nim tango. Jako pewna postawa, pewien rodzaj stanu ducha spowodowało ono, że muzyka stała się jego stylem życia, sposobem myślenia...