Pianista – promotor i dyrygent. Urodził się we Włoszech. Ukończył klasę fortepianu w 1988 roku w Neapolu. Studiował u Sergia Fiorentiny, Georgesa Sandora, Petera Rosela, Dana Grigora na Imola Accademy of Piano.

Zdobył stypendium i ukończył High Music Perfectionament School w Europie Środkowej i Wschodniej (Saluzzo-Torino), studiował z Alexandrem Lonquichem i Jeanem Fassiną na Zabreb State Accademy oraz z Władimirem Krpanem (studentt AB Michelangeli). Występował jako solista oraz z orkiestrą, doskonale odnajduje się w muzyce kameralnej i w towarzyszeniu wielkich pierwszych głosów, jak: Blazenka Milic (Opera Chorwacka), J. Lesaj (Opera Słoweńska), K. Eickstaedt (Opera Monachijska) Michael Aspinal – sporanista, Avon Stuart –baryton, Duo Caruso-Darclee.

Występował solo z orkiestrami: Moldova Radio Television, Radio Tirana, Moskwa Conservatory, Chernivsky i Frankvsk Philarmonia (Ukraina). Jest laureatem Music, Science and Sound Technology z tytułem „the Pianist Talent” (za technikę gry na pianinie, opartej na zasadach Alexandra Thiberge). Jest profesorem fortepianu we Włoszech, w Państwowej Szkole Muzycznej w klasie mistrzowskiej, prowadzi kursy mistrzowskie „Piano School Napoletan Technic Principle”. Jest prezesem „Towarzystwa Koncertowego Sorrento”, „Agimus” z Neapolu i konsultantem artystycznym w „Towarzystwa Koncertowego Cosenza”. Jest dyrektorem artystycznym ważnych festiwali w Neapolu, Sorrento, Amalfi e Cosenza, (Teatro Rendano) i promotorem najlepszych włoskich i zagranicznych orkiestr, zespołów kameralnych, solistów i artystów.