I BAL GDAŃSKI. TOUCH OF IRELAND - THE STORM

Sobota, 03/01/2015, 19:00
Sala Koncertowa na Ołowiance

CYKLE KONCERTOWE, Bale Gdańskie

„TOUCH of IRELAND - the storm” to niezwykle barwne widowisko muzyczno-taneczne opracowane przez uznany na świecie zespół muzyki celtyckiej Carrantuohill oraz najlepszych specjalistów od tańca irlandzkiego. Premiera widowiska miała miejsce w 2006 roku w Teatrze Muzycznym w Gliwicach i została przyjęta przez publiczność owacjami na stojąco. Od tego momentu „Touch of Ireland” stał się niezwykle profesjonalnym oraz dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach projektem artystycznym prezentowanym na wielu uznanych scenach teatrów polskich oraz europejskich festiwalach (m.in.: wielokrotnie we Francji, Niemczech, Szwajcarii ...).

Obecnie widowisko to jest jednym z najbardziej rozpoznawanych programów istniejącego od ponad 25 lat zespołu Carrantuohill (Fryderyk w kat. ethno/folk, zdobywca złotej i platynowej płyty za swoje wydawnictwa, uczestnik największych światowych festiwali folkowych). Swoje taneczne popisy w przedsięwzięciu prezentują natomiast Mistrzowie Europy oraz finaliści Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie, którzy stale rozwijają swoje umiejętności pod nadzorem najlepszych światowych nauczycieli tańca irlandzkiego. „TOUCH of IRELAND the storm” to już kolejna, rozbudowana wersja pierwotnego programu.

Nowe układy choreograficzne, nowe kompozycje muzyczne oraz wspaniałe, nowe stroje...

Menu na bale dostępne TUTAJ

Po koncercie zapraszamy na bal w Salonie Gdańskim.
Do tańca dla gości zagra zespół Standard Acoustic.

standard acoustic