FINAŁ KONKURSU INTERPRETACJI PIOSENEK WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO W RAMACH FESTIWALU TWÓRCZOŚCI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO

Sobota, 26/09/2015, 19:00
Sala Koncertowa na Ołowiance

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

Podczas pierwszego wieczoru festiwalu młodzi wokaliści zaprezentują swoje interpretacje utworów Wojciecha Młynarskiego w Finałowym Koncercie III edycji Konkursu Interpretacji Piosenek Wojciecha Młynarskiego. Każdy z uczestników konkursu wykona po 2 piosenki, a każdy występ zapowie dziennikarz, artysta kabaretowy i wokalista – Artur Andrus. Podczas gdy Jury pod przewodnictwem Wojciecha Młynarskiego uda się na naradę, publiczność wysłucha recitalu laureatki Grand Prix poprzedniej edycji Festiwalu – Marty Chyczewskiej.

Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego jest jedynym w Polsce dużym wydarzeniem cyklicznym poświęconym dorobkowi artystycznemu tego wybitnego autora polskiej piosenki. Jest przestrzenią prezentacji twórczości Wojciecha Młynarskiego oraz miejscem spotkań artystów, dla których jego dorobek stanowi źródło inspiracji. Festiwal gości zarówno czołowych artystów scen polskich, jak i wybitne postaci ze świata sztuki. Jest świętem kultury i muzyki, podczas którego każdy miłośnik polskiej piosenki – niezależnie od wieku – odnajdzie coś dla siebie. W dwudniowym programie Festiwalu znajdą się min. Koncert Finałowy Konkursu Interpretacji Piosenek Wojciecha Młynarskiego, gdańska premiera spektaklu muzycznego „MŁYNARSKI obowiązkowo!", a także bogata pula wydarzeń niebiletowanych, takich jak: pokazy filmowe, panel dyskusyjny oraz liczne spotkania i rozmowy z gośćmi Festiwalu.

mlynarski 26 09

UWAGA!

Zniżka -10% na grupowe bilety festiwalowe, dla wszystkich, którzy kupią 4 lub więcej biletów. Promocja ważna do 15.08.

Zniżki dla posiadaczy Karty do Kultury. Bilety dostępne w kasie biletowej PFB.

IV strefa - 20 zł
III strefa - 30 zł