ARTUR ROJEK AUTUMN 2015 TOUR

Niedziela, 08/11/2015, 19:30
Sala Koncertowa na Ołowiance

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

"Składam się z ciągłych powtórzeń" to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslowitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą "Uwaga! Jedzie tramwaj". Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce - OFF Festival.
Na krążku "Składam się z ciągłych powtórzeń" znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock'n'rollowe granie.
"Składam się z ciągłych powtórzeń" z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku.
Takie utwory jak: „Syreny", czy „Beksa" nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny" zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa" znalazła się na 6 miejscu).
W 2014 r. utwór „Beksa" zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń" otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka.
W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura - Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.
Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach. I właśnie na jeden z takich koncertów zapraszamy tych Państwa, którzy chcą posłuchać wyjątkowych dźwięków, muzyki na najwyższym poziomie i przeżyć wyjątkowe chwile.

Skład zespołu:
Artur Rojek głos, gitara akustyczna
Bartosz Dziedzic bass, syntezator, programowanie, instrumenty perkusyjne, głos
Lesław Matecki gitary, toy piano, autoharp
Katarzyna Piszek fortepian, syntezator, głos
Marcin Ułanowski perkusja, instrumenty perkusyjne
Piotr Łyszkiewicz saksofon

BILETY: EMPiK i www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz kasy

Artur Rojek