logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

10 lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego


Niedziela, 14/01/2018, 19:00
 

Bilety w cenie  70-100zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

nowaki

Już 14 stycznia w Gdańsku wyjątkowe 10-lecie Kabaretu Nowaki z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego!

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.
Świętując swój jubileusz, Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne, nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.
Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was w nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.
W przezabawnym show gościnnie wystąpi Igor Kwiatkowski, który powali Was swoim niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym talentem! Współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni od czternastu lat skutecznie bawi publiczność i nieprzerwanie zaskakuje nowymi perypetiami takich scenicznych znakomitości jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak.
Nie może Was tam zabraknąć!

 
 
 
 

Wróć