logotype

Repertuar

Rok Miesiąc Do miesiąca

Spektakl "Ludzie inteligentni"


Wtorek, 23/10/2018, 20:00
Sala Koncertowa PFB
 

Bilety w cenie  125-135zł

 WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.
Relacja Davida i Chloe przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary rywalizują w konkurencji pt. “kto najlepiej wszystko wytłumaczy?”. To niebezpieczna gra, która doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.
Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych: Magdalena Boczarska/Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Magdalena Stużyńska, Szymon Bobrowski/Mariusz Witkowski, Rafał Królikowski, Olaf Lubaszenko/Bartłomiej Topa.

Obsada:

Renata Dancewicz
Izabela Kuna
Paulina Holtz
Szymon Bobrowski
Bartłomiej Topa
Rafał Królikowski

Spektakl trwa 1,5 godziny bez przerwy.

 

INTELIGENTNI

 
 
 
 

Wróć