logotype

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

Koncert mikołajkowy


Czwartek, 05/12/2019, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  59-145zł

 WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Jeśli w tym roku nie byłeś zbyt grzeczny i martwisz się, że Święty Mikołaj wykreśli Cię ze swojej listy, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Spraw sobie elegancki prezent i 5 grudnia przyjdź na Koncert mikołajkowy do Filharmonii!

Hity z repertuaru takich gwiazd, jak Benny Goodman, Ella Fitzgerald, Glenn Miller, Louis Armstrong, Frank Sinatra w wykonaniu wyjątkowych artystów to doskonała propozycja na zimowy wieczór. O wprowadzenie słuchaczy w świąteczny nastrój zadbają amerykański jazzman Gary Guthman i charyzmatyczna wokalistka Sasha Strunin. Towarzyszyć im będą znakomici muzycy: Filip Wojciechowski, Paweł Pańta, Cezary Konrad, Natalia Walewska, Anna Bona, Sławomir Iwaniak i Anna Śmiszek-Wesołowska.
W programie znajdą się również uwielbiane przez wszystkich świąteczne piosenki rodem z amerykańskich list przebojów, m.in. Jingle Bells, Let it Snow, Santa Clause is Coming to Town, Have Yourself a Merry Little Christmas czy Jingle Bell Rock.
Podaruj mikołajkowy prezent swoim najbliższym i sobie, spędzając ten magiczny, przedświąteczny czas w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

Bilety do nabycia w kasach PFB i na www.kupbilecik.pl

Organizator: Tutti Entertainment

www.facebook.com/wyjatkowekoncerty/

Anna Bona koncert mikolajkowy

tutti entertainment bw


 

 

 

 

 

 
 
 
 

Wróć