Paris! The Show

Sala Koncertowa

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Wspaniały musical, twórców sukcesu Piaf! The Show, powraca po sukcesie z 2016 roku. W programie najsłynniejsze francuskie piosenki z repertuaru artystów: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker, Gilbert Becaud czy Yves Montand!

Paris! The Show to fenomenalny musical, oddający hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów w świat najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, w dzielnicę Montmartre. Musical przygotował i wyreżyserowała Gil Marsalla, autor i twórca znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzenie był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i w ponad 50 krajach na całym świecie. Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacja Edith Piaf z Piaf! The Show. Podczas spektaklu usłyszymy zarówno jej interpretację piosenek Edith Piaf, jak też innych francuskich szlagierów, w duecie z wokalistą Jules Grison i wokalistką Stephane Impoco. W programie usłyszymy 30 najbardziej znanych francuskich piosenek najsłynniejszych artystów sceny francuskiej: Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand i wspominanej już Edith Piaf, w interpretacjach: Annie Carrere, Jules Grison i Stephanie Impoco, którym towarzyszy zespól i tancerze! Całość dopełni bogata oprawa wizualna i scenografia. Spektakl potrwa 2 godziny i składać się będzie z dwóch odsłon przedzielonych 20 minutową przerwą.
Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na 3 kontynentach! Musical doczekał się wydawnictwa płytowego. W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. Honorowy patrona nad trasa objął Ambasador Francji w Polsce. W grudniu artyści do Polski, przybędą prosto z amerykańskiego tournée!

Fragment musicalu: https://www.youtube.com/watch?v=ZoUsSKXYwsw
Więcej informacji: www.paris-lespectacle.com

Bilety dostępne na stronie Ticketmaster.pl, Biletyna.pl, eBilet.pl, w kasach PFB, Klubie Wytwórnia.

Organizator koncertu: Good Walk.

PARIS The Show Cover