logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

Karnawał z Psim Patrolem


Niedziela, 16/02/2020, 10:00
Sala Biała
 

Bilety w cenie  8-36zł

 Warsztaty muzyczne

kup bilet 24

Kto nie kocha tych małych dzielnych piesków? Chase i Skye przybędą nam na Pomoc, kiedy gitara będzie walczyć z ukulele o pierwszeństwo w turnieju najpopularniejszych instrumentów! Gitarowe struny wybrzmią pięknymi utworami klasycznymi, a zwariowane ukulele… Niech to będzie niespodzianka! Aha, i najważniejsze: każdy szkrab będzie mógł wcielić się w wybraną postać z Psiego Patrolu, wykonując z rodzicami maskę karnawałową z pieskami. Mile widziane przebrania karnawałowe dzieci!

Poznamy instrument: gitara
Weronika Rydzewska – gitara
Dominika Klauza – ukulele
Pieski z Psiego Patrolu
Dorota Pawlus – kierownictwo artystyczne i prowadzenie

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę Psi Patrol ilustrowaną odgłosami gitary i ukulele,
- warsztaty plastyczne: stworzymy maski karnawałowe piesków z Psiego Patrolu.
*mile widziane przebranie dzieci

10:00 Od brzuszka do maluszka
Wiek: 0-3 lat i mamy w ciąży
Czas trwania: 1 godz.

WARSZTATY MUZYCZNE

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020.

Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zapraszamy!

 

 
 
 
 

Wróć