logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

ZAJĘCIA ODWOŁANE Muzykalny Maluszek


Wtorek, 14/04/2020, 13:30
Sala nad Motławą
 

Bilety w cenie  40zł

 Warsztaty muzyczne

kup bilet 24

Szanowni Państwo,

zajęcia zostały odwołane. Zasady dotyczące zwrotów biletów w zakładce AKTUALNOŚCI. 

Cykliczne zajęcia umuzykalniające z językiem angielskim 
Muzykalny Maluszek

Czy Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia dla dzieci oparte o program Pomelody. Jeszcze o nich nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. 

Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to 45 minut radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia nasze zajęcia spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej, bogatej stylistycznie muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Wykorzystujemy piosenki w języku polskim oraz angielskim, rodzic ma możliwość zakupu śpiewników i płyt z piosenkami. Dzięki materiałom osłuchiwanie się z piosenkami staje się częstsze i zajęcia efektywniejsze.

Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych. Dodatkowo co drugie spotkanie zajęcia wieńczą warsztaty plastyczne, na Których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny lub przedmiot związany z muzyką i sztuką. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Do zobaczenia!

Zajęcia prowadzone przez certyfkowanego trenera Pomelody Dorotę Pawlus. Jest mamą 3-letniej Julki, muzykiem, kierownikiem artystycznym cyklicznych warsztatów Rodzinnego muzykowania w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, osobą pozytywnie zakręconą w temacie umuzykalniania dzieci.

Wiek: 0-4 lat
Czas trwania: 45 min 

Terminy zajęć:

2020

Kwiecień: 21/04, 28/04
Maj: 05/05, 12/05, 19/05, 26/05
Czerwiec: 02/06, 09/06, 16/06, 23/06

Na zajęcia obowiązują zapisy:
 
Opłata za 4 kolejne zajęcia - 120 zł.
Zajęcia jednorazowe - 40 zł.
Cena karnetowa (przy wyborze 4 kolejnych) - 30 zł.

Obowiązuje przedpłata i zakup w kasie Filharmonii.

 
 
 
 

Wróć