logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

WARSZTATY ODWOŁANE Lamar i zapomniane urodziny


Niedziela, 19/04/2020, 11:30
Sala Biała
 

Bilety w cenie  8-36zł

 Warsztaty muzyczne

kup bilet 24

Jak można zapomieć o urodzinach? To po prostu jest niemożliwe, a zwłaszcza o własnych! A jednak… Piękny klawiszowo-guzikowy instrument – akordeon sam Wam o tym opowie. No i jeszcze ta mała harmonijka, którą pomogą Wam zrobić rodzice, będzie mogła dodać coś od siebie.

Poznamy instrument: akordeon
Szymon Chyliński – akordeon
Anna i Adam Weber (Pomelody) – prowadzenie
Dorota Pawlus – kierownictwo artystyczne

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę ilustrowaną muzyką akordeonową,
- warsztaty plastyczne: stworzymy instrument – harmonijkę ustną.

11:30 Filharmonia juniora
Wiek: 4-6 lat
Czas trwania: 1 godz.

WARSZTATY MUZYCZNE

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020.

Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zapraszamy!

 

 
 
 
 

Wróć