logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

KONCERT PRZENIESIONY Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo


Piątek, 15/05/2020, 19:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  99-129zł

 Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Szanowni Państwo,

w związku z aktualną sytuacją w kraju i zagrożeniem COVID-19 koncert zostaje przeniesiony na 20 grudnia 2020.
Wszystkie bilety zachowują ważność!
Przepraszamy za kłopot. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. Dołącz do akcji #trzymambilet i ocal kulturę!

Do zobaczenia!
Organizatorzy koncertu

Po sukcesie premierowego koncertu projektu Muzyka zespołu ABBA orkiestrowo w wykonaniu Zieliński Project, który miał miejsce w grudniu 2019 roku w Toruniu, artyści zapowiadają kolejne koncerty w całej Polsce. Już w maju będzie można zobaczyć projekt w trzech miastach: 10.05.2020 w Łodzi w Filharmonii Łódzkiej, 15.05.2020 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku oraz 16.05.2020 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

Galeria zdjęć z premiery projektu: http://goldmoon.pl/2019.12.14%20-%20Abba/index.html 
Facebook: https://www.facebook.com/muzykazespoluabbaorkiestrowo/ 

Wojciech Zieliński, soliści oraz orkiestra Zieliński Project mają wielką przyjemność zaproponować Państwu swój nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA. To rozbudowane aranżacyjnie, dynamiczne widowisko, które ma na celu przypomnienie piosenek legendarnego zespołu, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji. Na scenie zobaczymy ponad 20 muzyków, za całość odpowiada Wojciech Zieliński, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny, dyrygent, który niedawno opracował muzykę i koncertował z projektem Doda Symfonicznie, a teraz postanowił przypomnieć słuchaczom dziedzictwo swojej ukochanej ABBY. W procesie przygotowania materiału koncertowego, jak mówi sam autor projektu, Wojciech Zieliński przyjął za swój cel dwa założenia. Po pierwsze, za wszelką cenę, nie „niszczymy” oryginalnych melodii ABBY, a po drugie, dajemy sobie szansę na uwspółcześnienie materiału na drodze zmian aranżacyjnych.

Wśród piosenek, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji znajdą się takie, jak: Money, Money, Money, Chiquitita, Knowing Me, Knowing You, Gimme! Gimme! Gimme!, Mamma Mia, Dancing Queen.

 

 
 
 
 

Wróć