logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

15. Cysterskie Lato Muzyczne


Niedziela, 26/07/2020, 20:30
Kościół Zwiastowania Pana w Żarnowcu
 

Bilety w cenie  

 Cysterskie Lato Muzyczne w Żarnowcu

Andrei Bardin - organy
Aleksander Bardin - organy

Program:
Gottfried Kirchhoff - 6 Preludiów i fug z L’A.B.C. Musical
Johann Christian Bach - Sonata F-dur (na cztery ręce)
Franz Paul Lachner – Introdukcja i fuga d-moll (na cztery ręce)

Wstęp wolny

 

Andrei Bardin 

Urodził się w 1978 roku w Gorkim (obecnie Niżny Nowogród) w rodzinie muzyków. W 2000 roku ukończył z wyróżnieniem Państwowe Konserwatorium w Niżnym Nowogrodzie w klasie fortepianu profesora Jelena D. Aleksiejewa i organów profesora Galina I. Kozłowa.
W 2002 roku ukończył Podyplomowe Konserwatorium (promotor - profesor Zaryana A. Skulskaya). Od 1999 r. pracuje w Krasnojarskim Towarzystwie Filharmonicznym jako solista-organista.
W 2001 r. na II Międzynarodowym Konkursie Organowym im. Michała Tariverdiewa (Kaliningrad) Andrei otrzymał nagrodę specjalną „Nadzieja Ojczyzny”. Na pierwszym Międzynarodowym Konkursie Organowym Olega Janchenko (Wołgograd, 2002) otrzymał dyplom i nagrodę specjalną Stowarzyszenia Organistów Rosyjskich i Rady Expertów Budownictwa Organowego Międzynarodowej Unii Muzyków.
Na III Międzynarodowym Konkursie Organowym im. M. Tariverdiew (Kaliningrad, 2003) Andrei Bardin został laureatem i otrzymał cztery nagrody specjalne: za najlepsze wykonanie dzieł Michała Tariverdiewa, nagrodę Akademickiego Towarzystwa Filharmonii Petersburskiej, nagrodę „Wiara, nadzieja, miłość” ” i nagrodę publiczności.
Twórczo współpracował z Orkiestrami Symfonicznymi Wołgogradu, Omska i Krasnojarska, z Niżnym Nowogrodem i Rosyjskimi Orkiestrami Ludowymi w Krasnojarsku, z Rosyjską Orkiestrą Ludową „Akademia” (Moskwa), z Orkiestrą Kameralną w Krasnojarsku, Zespołem Chóralnym Krasnojarsk „Zaśpiewamy”.
Do tej pory wykonał około tysiąca koncertów w Rosji, Abchazji, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Norwegii i Hiszpanii.

Aleksander Bardin

Urodził się w 2002 roku w Krasnojarsku. Studiuje w College of Arts im. P.I. Iwanow-Radkiewicz w Krasnojarsku w klasie fortepianu (Margarity Bernyakovich) i organów (Larisa Yushkova). Alexander jest laureatem kilku ogólnokrajowych i regionalnych konkursów. Jako solista występował z Orkiestrą symfoniczną w Krasnojarsku, Rosyjską orkiestrą ludową w Krasnojarsku i Orkiestrą kameralną w Krasnojarsku.

 

 

 
 
 
 

Wróć