logotype
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Repertuar

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

Gdańsk Lotos Siesta Festival - Yami


Sobota, 12/09/2020, 20:00
Sala Koncertowa
 

Bilety w cenie  90-120zł

 Siesta Festival

kup bilet 24

DODATKOWY KONCERT YAMIEGO NA GDAŃSK LOTOS SIESTA FESTIVAL 2020 TYLKO DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH JUŻ BILETY
12 września 2020 godz. 17:30 Stary Maneż

Szanowni Państwo,
Ze względu na obostrzenia wynikające z COVID-19 i w trosce o Państwa bezpieczeństwo zmniejszona została ilość miejsc na widowni we wszystkich salach koncertowych. Sytuacja ta dotyczy również Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, w której dostępna jest teraz jedynie połowa miejsc na widowni.
System automatycznie wyłączył z dostępności Państwa miejsca. Pragnąc jednak umożliwić Państwu udział w koncercie Yamiego, na który mają Państwo bilety, w porozumieniu z Artystą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa Jego drugi dodatkowy koncert, który odbędzie się 12 września 2020, w Starym Maneżu o godzinie 17:30.
Zapraszamy do szybkiego zwrotnego potwierdzenia (najpóźniej do dnia 28.08.2020) chęci uczestniczenia w koncercie Yamiego 12 września 2020 o godzinie 17:30 w Starym Maneżu w Gdańsku. Dla bezpieczeństwa prosimy o złożenie Państwa potwierdzenia zarówno do bileterii (zwrotnie na mail) jak i do biura organizatora Festiwalu na adres:  
Przepraszamy za niezawinione z naszej strony niedogodności i utrudnienia.
Dla osób posiadających bilety, a nie mogących uczestniczyć w koncertach Gdańsk LOTOS Siesta Festival właściwe dla nich bileterie mają dodatkowe rozwiązania – prosimy o kontakt z nimi.

POBIERZ OŚWIADCZENIE

 

Yami, basista Marizy, gitarzysta, kompozytor, piosenkarz i showman dołącza do już ogłoszonych Lucii de Carvalho i Andrei Motis jako trzecia gwiazda jubileuszowego – X Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2020.

As basu, mistrz gitary, rozchwytywany kompozytor – ale przede wszystkim wokalista o czułym głosie – Yami jest cały muzyką – tak wyraża się o nim Marcin Kydryński, dyrektor artystyczny Gdańsk LOTOS Siesta Festival.

Nie ma w tym za grosz przesady: przez lata był basistą Carlosa do Carmo, nagrywał z jego synem, z Sarą Tavares, Ivanem Linsem, od lat gra i śpiewa na największych koncertach z Marizą. Niedawno obchodził swój własny jubileusz, bo jako Fernando Correira urodził się w dniu, gdy Neil Armstrong zrobił ten wielki krok ludzkości, ale znany jest na całym świecie przydomkiem, jakim nazywała go jego mama – Yami, czyli w Kimbundu po prostu „mój”.

I Yami bez dwóch zdań jest również nasz z całą swą radością życia, życzliwością i niezwykłością: to on był pierwszym gościem afrykańskiej fiesty na Siesta Festival w 2011, to on grał na basie, śpiewał w chórkach i w duecie, a nawet miał swój mini recital podczas gdańskiego koncertu wielkiej Marizy na pięciolecie festiwalu. Teraz ma swoją nową płytę – hołd dla mamy, nowe piosenki prowadzące nas do jego Angoli, do uliczek w Lizbonie, wprost do wielkiego dobrego serca. I to z nimi jak i swymi przebojami wystąpi na dziesiątym Gdańsk LOTOS Siesta Festival w Filharmonii Bałtyckiej

To wielkie szczęście, że jeden z „założycielskich” siestowych artystów powraca na naszą scenę z kapitalną nową muzyką – dodaje Kydryński.

yami

Współorganizator

gdańsk lotos siesta festival 2020

 

 

 

 
 
 
 

Wróć