logotype
październik 2020
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

Typy koncertów

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
Rok Miesiąc Do miesiąca

WARSZTATY ODWOŁANE Bajka o smoku Krokusie


Niedziela, 22/03/2020, 11:30
Sala Biała
 

Bilety w cenie  8-36zł

 Warsztaty muzyczne

kup bilet 24

Szanowni Państwo,

warsztaty zostały odwołane. Zasady dotyczące zwrotów biletów w zakładce AKTUALNOŚCI. 

Czy coś łączy smoka Krokusa i puzon? Kto wie, ten ręka do góry! Przyjdźcie Zobaczyć, o co chodzi tym razem na wiosennych warsztatach puzonowo-smoczych. Puzon to taka wielka trąba o pięknym, ciepłym brzmieniu. Jak zakończy się opowiedziana puzonem historia o smoku? Będziecie mieli okazję przekonać się o tym i zrobić własny dęty instrument, dość głośny i piszczący.

Poznamy instrument: puzon
Smok: Adam Wiśniewski – puzon
Anna i Adam Weber (Pomelody) – prowadzenie
Dorota Pawlus – kierownictwo artystyczne i prowadzenie

Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę ilustrowaną muzyką i odgłosami puzonu,
- warsztaty plastyczne: stworzymy instrument – banjo.

11:30 Filharmonia juniora
Wiek: 4-6 lat
Czas trwania: 1 godz.

WARSZTATY MUZYCZNE

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020.

Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką.

Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Zapraszamy!

 

 
 
 
 

Wróć