marzec 2019

Sala Koncertowa PFB

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Wydaje Ci się, że muzyka klasyczna nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego!
Poznaj najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych.

Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.

Zabierzcie swoje drugie połówki oraz dzieci i wspólnie przeżyjcie spotkanie z najbardziej temperamentnym widowiskiem muzycznym w Polsce. Zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. Podczas niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. To muzyczna kreacja, w której orkiestra symfoniczna w kilka minut potrafi się zmienić w energetyczny big band, a eteryczne skrzypaczki w gorące tancerki.
Do zobaczenia!

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik

Waldemar Malicki - fortepian
Bernard Chmielarz - dyrygent