czerwiec 2019

Sala Koncertowa

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Październik to miesiąc jesiennej szarugi i nostalgii. Jak w tym czasie wprowadzić się w doskonały nastrój i poprawić sobie humor na kolejne dni? Przyjść 19 października na "Koncert muzyki filmowej" do PFB!

Wyjątkowy wieczór z muzyką filmową to doskonała propozycja na spędzenie wolnego czasu - zarówno dla młodych, jak i starszych. W repertuarze koncertu znalazły się bowiem hity z takich perełek światowej kinematografii, jak m.in. "James Bond", "Star Wars", "Piraci z Karaibów", "Avengers", jak i "West Side Story", "City Lights" czy "Moulin Rouge". Na scenie wystąpią uznani artyści: wybitna i wszechstronnie uzdolniona skrzypaczka Natalia Walewska, koncertmistrzyni Orkiestry Polskiej Filharmonii Bałtyckiej; współpracująca z gwiazdami i zespołami światowego formatu harfistka Małgorzata Zalewska oraz solistka scen operowych i laureatka wielu konkursów wokalnych, sopranistka Agnieszka Tomaszewska. Za poziom artystyczny koncertu i przygotowanie orkiestry odpowiada współpracujący na stałe z największą sceną operową w Polsce - Teatrem Wielkim - Operą Narodową dyrygent: Piotr Staniszewski.
Koncert poprowadzi znakomity dziennikarz Radio Gdańsk - Kamil Wicik.
To pełne zwrotów akcji, wielkich emocji i trzymające w napięciu wydarzenie jest idealną propozycją zarówno na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy rodzinne spędzenie czasu!

Bilety do kupienia w kasach Filharmonii Bałtyckiej i na www.kupbilecik.pl
Informacje: www.facebook.com/wyjatkowekoncerty/