wrzesień 2019

Sala Koncertowa

WYDARZENIA IMPRESARYJNE

kup bilet 24

Harlem Gospel Choir - tribute to Prince!

Inspirująca moc muzyki, najmocniejsze czarne wokale i wielce entuzjastyczne widowisko! Najsłynniejszy na świecie chór Gospel rusza w kolejne tournée z nowym repertuarem, który powstał na cześć jednej z największych postaci muzyki popularnej – Prince’a. Trasa 2019 będzie wyjątkowa – po raz pierwszy usłyszymy największe hity jednego z najbardziej innowacyjnych kompozytorów i wokalistów świata w nowej odsłonie: Purple Rain, Kiss, Raspberry Beret, Little Red Corvette, Let's Go Crazy, When Doves Cry i wiele innych. Artyści wykonają również klasyki soulowe, jazzowe i bluesowe tak wielkich gwiazd jak Billie Holiday, Ray Charles, James Brown, Ella Fitzgerald, czy Stevie Wonder. To trzeba usłyszeć na żywo!

Harlem Gospel Choir współpracował z takimi gwiazdami jak B. B. King, Bono, Diana Ross, Gorillaz, Andre Rieu, Keith Richards, Damon Albarn, Pharrell Williams i wieloma innymi. Wystąpili także dla trzech Prezydentów (Baraka Obamy, Jimmiego Cartera i Nelsona Mandeli) oraz dwóch papieży (Jana Pawła II i Benedykta XVI). W nagrodę za dokonania na rzecz kultury i działalności charytatywnej, burmistrz Nowego Jorku – Michael Bloomberg ogłosił oficjalnie dzień 15 stycznia Dniem Harlem Gospel Choir. Na koncerty zapraszamy do najlepszych sal koncertowych w Polsce. Ta trasa to niezwykłe przeżycie zarówno dla fanów Prince’a, jak i największych legend muzyki SOUL, JAZZ oraz BLUES.

Współpraca z Harlem Gospel Choir to wspaniałe doświadczenie, publiczność ich kocha.
B.B. King

Anioły z Harlemu! Najlepsze czarne głosy Ameryki.
Bono, U2

Harlem Gospel Choir kocha to co robi.
Sir Keith Richards

Oni są wspaniali!
Sir Elton John

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii, na Makroconcert.pl, eBilet, Eventim oraz w Empikach.

harlem gospel choir