kwiecień 2020

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Wielka gala Johann Strauss Show - orkiestra & soliści & balet - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących dżentelmenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Sttrauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów dopełniają całość widowiska, pozostawiając je niezapomnianym.

W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40-osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór !

Royal Strauss Orkiestra
Andrij Bodnar
- dyrygent, wirtuoz skrzypiec
Olek Lanovyi - tenor
Anna Popovich - sopran koloraturowy
Tatiana Wachnowska - mezzosopran
Petro Radeyko - baryton
Balet

Czas trwania: 2 godziny z przerwą 15 min.

johann strauss show