Wydarzenia impresaryjne

KONCERT PRZENIESIONY Filharmonia Dowcipu - Co tu jest grane?

Niedziela, 22/03/2020, 16:00
Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Szanowni Państwo,

koncerty zostały na 18 kwietnia 2021, godz. 16:00 oraz 19:00. Zasady dotyczące zwrotów biletów w zakładce AKTUALNOŚCI.

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie „Co tu jest grane?” Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu. Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show!

Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy „medyczna” marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy ‘Prząśniczkę” i zaszalejemy z „Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!
Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki.

Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Co tu jest grane?”

Scenariusz i reżyseria: Jacek Kęcik.

Waldemar Malicki - fortepian
Bernard Chmielarz - dyrygent
Anita Rywalska - sopran
Marcin Pomykała - tenor