sierpień 2020

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że zaplanowana na czerwiec trasa Formidable! Aznavour z powodu stanu pandemii zostaje przeniesiona na grudzień 2020! Wierzymy, że ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów Charlesa Aznavoura i piosenki francuskiej!

6.12 Warszawa - Scena Relax
7.12. Łódź - Klub Wytwórnia
8.12. Gdańsk - Polska Filharmonia Bałtycka
9.12 Szczecin - Filharmonia
10.12 Wrocław - Impart

Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam w spokoju i w pełnym zdrowiu cieszyć się z fantastycznego koncertu.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać.
Prosimy o roztropne podejmowanie decyzji o ewentualnych zwrotach - ponieważ zainteresowanie wiosenną trasą było bardzo duże, wszystkie zwrócone bilety automatycznie wrócą do sprzedaży! Wybrane wcześniej miejsca, mogą nie być ponownie dostępne. Decyzję o zwrocie prosimy podjąć do końca sierpnia.

Polecamy akcję wspierania artystów i organizatorów wydarzeń kulturalnych
#niezwracamczekam #solidarniezartystami

Jesteśmy pewni, że po tym trudnym dla nas wszystkich czasie, muzyka pozwoli nam poczuć ponownie radość, wolność i dać chwilę wytchnienia.

Niezwykły spektakl muzyczny przygotowany w hołdzie wybitnemu francuskiemu artyście Charlesowi Aznavourowi
W roli Aznavoura rewelacyjny Jules Grison, znany ze spektaklu Paris! The Show.

29.05 Wrocław Impart
30.05 Kraków Kijów.Centrum
2.06 Szczecin Filharmonia
3.06 Łódź Klub Wytwórnia
4.06 Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka

Premierowy spektakl przygotowany przez twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show, reżysera Gila Marsallę. Nowe widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Spektakl przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu. Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku. Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczy spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykłą przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach!

Trailer spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=6Yg7qMbv5f0
La Bohem: https://www.youtube.com/watch?v=wVAHkqSTmWQ

Więcej na temat spektaklu:
www.aznavour-lespectacle.com

formidable