kwiecień 2020

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Niezwykła muzyczna podróż śladami najbardziej znanego agenta na świecie 007 – Jamesa Bonda w wykonaniu znakomitych artystów z Wielkiej Brytanii w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości!

17.06 Rzeszów Filharmonia Podkarpacka
18.06 Kraków Kijów.Centrum
19.06 Warszawa Arena Ursynów
20.06 Łódź Klub Wytwórnia
21.06 Lublin Centrum Spotkania Kultur
23.06 Gliwice Arena
24.06 Wrocław Teatr Polski
25.06 Poznań Sala Ziemi
26.06 Gdańsk POlska Filharmonia Bałtycka
godz. 19.30

Bilety dostępne na stronie Ticketmaster.pl, eBilety, Biletin.pl i w sieci Media Markt.

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką – wstrząśnięte, nie mieszane – oraz znakomity gust muzyczny. Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.
Bond in Concert to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym Session One zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszechczasów. Widzowie usłyszą wykonania wszystkich najpopularniejszych utworów ilustrujących przygody Bonda. Brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do Doktora No, dopełnione będą przez utwory komponowane do najpopularniejszych 11 filmów z superagentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające Goldfinger oraz Diamonds are forever Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory GoldenEye Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, A View To Kill Duran Duran z produkcji Zabójczy widok, Nobody Does It Better Carly Simon ze „Szpieg, który mnie kochał, Live and Let Die Paula McCartney’a & Wings z Żyj i pozwól umrzeć, Thunderball Toma Jonesa z Operacji Piorun, Tomorrow Never Dies Sheryl Crow z Jutro nie umiera nigdy, Another Way to Die Jacka White’a i Alicii Keys z 007 Quantum of Solace czy nagrodzone Oscarami utwory Skyfall Adele i Writings On The Wall Sama Smitha.
Znakomitym wokalistom towarzyszyć będzie brytyjska formacja soul, funk & pop Session One, znana z angielskiego show Strictly Come Dancing, który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego Tańcząc z gwiazdami. W skład 10- osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd jak Aretha Frenklin, Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Bassment Jaxx, Kelis czy Skunk Anansie.

Trailer tasy: https://www.youtube.com/watch?v=zsBr-lzrFEI

bond in concert

Organizator: Good Walk kontakt:
www.facebook.com/goodwalkmusic