wrzesień 2020

Sala Koncertowa

Wydarzenia organizatorów zewnętrznych

kup bilet 24

Niezwykły spektakl muzyczny przygotowany w hołdzie wybitnemu francuskiemu artyście Charlesowi Aznavourowi.
W roli Aznavoura rewelacyjny Jules Grison, znany ze spektaklu Paris! The Show.

Nowe terminy koncertów:
6.12 Warszawa - Scena Relax
7.12. Łódź - Klub Wytwórnia
8.12. Gdańsk - Polska Filharmonia Bałtycka
9.12 Szczecin - Filharmonia
10.12 Wrocław - Impart

Bilety dostępne w bileteriach Ticketmaster.pl, Biletyna.pl i eBilet.pl oraz w kasach sal.

Zakupione bilety na terminy wiosenne zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać!

Prosimy o roztropne podejmowanie decyzji o ewentualnych zwrotach - ponieważ zainteresowanie koncertami majowym było bardzo duże, wszystkie zwrócone bilety automatycznie wrócą do sprzedaży! Wybrane przez Was wcześniej miejsca, mogą nie być ponownie dostępne. Decyzję o zwrocie należy podjąć do końca sierpnia.

Premierowy spektakl przygotowany przez twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show, reżysera Gila Marsallę. Nowe widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Spektakl przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu. Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory Aznavoura: Sur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grison, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku. Spektakl z dopracowaną scenografią wzbogacony jest niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół, który również śpiewa i tańczy razem z solistą. Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczy spektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykłą przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach!

Trailer spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=6Yg7qMbv5f0
La Bohem: https://www.youtube.com/watch?v=wVAHkqSTmWQ

Więcej na temat spektaklu:
www.facebook.com/goodwalkmusic
www.facebook.com/formidableaznavour