logotype
wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
   
 
KUP BILET
 

 

Sponsor Strategiczny PFB

energa nowe

 

Główny Sponsor PFB
Mecenas Kultury

logo PGE Energia Ciepa SA pionCMYK 1

GDAŃSKIE CENTRUM MUZYCZNO-KONGRESOWE na wyspie Ołowianka

Z początkiem 2006 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Stworzone w celu organizowania m.in. zjazdów, sympozjów, konferencji, seminariów, wystaw, szkoleń, imprez artystycznych i okolicznościowych – odpowiada najwyższym światowym standardom. Dysponujemy techniką najnowszej generacji, ekskluzywnymi salami o zróżnicowanym charakterze, sprawnym i doświadczonym personelem oraz dostępnością do bogatej bazy noclegowej. Centrum może zaspokoić nawet najbardziej wyszukane Państwa potrzeby.

Unikalnym atutem Gdańskiego Centrum Muzyczno-Kongresowego jest możliwość dodatkowego podniesienia prestiżu spotkań przez wzbogacenie ich oprawą muzyczną wykonaną przez orkiestrę symfoniczną. Centrum – będąc siedzibą Polskiej Filharmonii Bałtyckiej – posiada ku temu doskonałe warunki. Filharmonicy gdańscy należą do polskiej czołówki orkiestr, a Sala Koncertowa bez żadnych prac adaptacyjnych może przeobrazić się w jedną z najpiękniejszych i najnowocześniejszych Sal Kongresowych Europy.

Pomieszczenia pod wynajem:

SALA KONCERTOWA 750-985 miejsc (750 – w ustawieniu koncertowym z orkiestrą symfoniczną, 985 miejsc – w ustawieniu kongresowym, średnio: 969 miejsc)
SALA KAMERALNA ZIELONA 100-180 miejsc (średnio: 160 miejsc)
SALA BIAŁA (JAZZOWA) 180 miejsc
SALA DĘBOWA 100 miejsc
SALON GDAŃSKI / FOYER łączna powierzchnia: 1700 m2

 

Baza hotelowo-gastronomiczna w promieniu 500 m:

Hotel Królewski * * * ul. Ołowianka 1
Hotel Gdańsk * * * *
Hotel Podewils * * * * *
Radisson Blu Hotel * * * * *
Qubus Hotel * * * *
Hotel HANZA * * * *
Hotel Sadova * * * *
Holiday Inn Gdańsk * * * *
Hotel Wolne Miasto * * *
Hotel PURO
Hotel Mercure Hevelius Gdańsk
Hotel Novotel Gdańsk Centrum
Hotel Bonum
Dom Muzyka
Villa Biała Lilia
Grodzka Aparthotel

Restauracja Filharmonia
BanGlob Catering


Zapewniamy również obszerne zaplecze administracyjno-socjalne z podstawowym wyposażeniem dla potrzeb kongresów oraz odpowiednią ilość monitorowanych miejsc parkingowych.

Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Gdańskie Centrum dysponuje najnowocześniejszą techniką komunikacji medialnej. Posiadamy estradowe nagłośnienie i oświetlenie oraz system projekcji dynamicznej. Na naszym terenie działa również trzykondygnacyjna Restauracja z tarasem widokowym, z którego można podziwiać gdańską starówkę z perspektywy praktycznie dotąd nieznanej.

Atrakcyjne i negocjowalne ceny wynajmu skłaniają szereg organizacji, instytucji i przedsiębiorstw do korzystania z naszej bogatej oferty. Do tej pory byli wśród nich zarówno uznani artyści jak i przedstawiciele polskiego i światowego biznesu oraz polityki. Sala Kongresowo-Koncertowa rezerwowana jest już z kilkuletnim wyprzedzeniem. Jesteśmy przekonani, że Gdańskie Centrum posiada odpowiednie warunki do organizowania ważnych spotkań rozmaitych środowisk naukowych i gospodarczych. W Gdańskim Centrum Muzyczno-Kongresowym na Ołowiance odbyły się różnego typu spotkania wielu największych polskich i międzynarodowych koncernów, takich jak: ENERGA SA, Gdańska Stocznia Remontowa, Grupa Lotos S.A. McDonald's i wiele innych.


Najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w GCMK to:

  • 29 Europejskie Sympozjum Peptydowe z udziałem 2 tys. uczestników i 4 tys m2 powierzchni wystawienniczej (2006 r.)
  • obchody 25-lecia przyznania Pokojowej Nagrody Nobla Prezydentowi Lechowi Wałęsie, z udziałem wielu przywódców państw i narodów m.in.: J.Ś. Dalajlamy XIV, Prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego, José Manuel Durão Barroso, premiera Donalda Tuska (5-6 XII 2008 r.),
  • uroczysta Konferencja z Okazji 20-lecia Upadku Komunizmu z udziałem m.in. Prezydenta Vaclava Havla, premiera Donalda Tuska (4 VI 2009 r.)

Zapraszamy do wynajmowania naszych wnętrz i terenów oraz do korzystania z naszej bogatej oferty artystycznej.


DZIAŁ WYNAJMU
  

Kierownik działu wynajmu
Marta Froissart-Ingielewicz
+48 58 320 62 56

Specjalista ds. wynajmu
Karolina Maj
+48 58 320 62 66
 

 

WIRTUALNA WĘDRÓWKA