Bieżący miesiąc

Sala Koncertowa PFB

Koncert familijny

kup bilet 24
Wiersze Juliana Tuwima oprawione zostały w piękną i melodyjną muzykę kompozytora Włodzimierza Szomańskiego. Jedną z ulubionych dziedzin twórczości kompozytora było pisanie muzyki do teatralnych bajek dla małych dzieci. Koncert jest formą spektaklu, w którym Krasnal Szomol opowiada bajkę i oprowadza słuchaczy po kolorowym świecie skrzatów. Na scenie w barwnych światłach tańczy i śpiewa sześcioosobowy zespół Spirituals Singers Band. Całości dopełnia drobna scenografia i kolorowe kostiumy. Zapraszamy na koncert familijny przeznaczony dla małych i młodych odbiorców, chociaż z racji pięknej i znanej od pokoleń poezji Juliana Tuwima z ogromną przyjemnością wysłuchają go również dorośli.

Na koncercie wykonywane są następujące piosenki: „Okulary”, „Pan Tralaliński”, „Lokomotywa”, „Zosia Samosia”, „Ptasie radio”, „Ptasie plotki”, „Abecadło”, „Daleki Tygrys”, „Czarcia huśtawa”, „Cuda i dziwy”, „Historia”, „Dwa wiatry”, „Scherzo”, „Rzeczka”, „Spóźniony słowik”, „Zieleń”.

słowa – Julian Tuwim
muzyka – Włodzimierz Szomański

Koncert jest jednoczęściowy. Czas trwania koncertu: 60 minut.

Bilet rodzinny 110 zł dostępny w kasach PFB.

Przy zakupie biletów na co najmniej cztery koncerty familijne w kasach PFB obowiązują następujące ceny na pojedynczy koncert: normalny 12-35 zł, ulgowy 8-25 zł.

Sponsor koncertu:

aquapark reda