Koncert laureatki I Nagrody w 16. Konkursie Wieniawskiego

Laureatka I Nagrody 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu

Hina Maeda - skrzypce

Prowadzenie: Konrad Mielnik

Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata na skrzypce i fortepian nr 18 G-dur K.301 [13']
Henryk Wieniawski – Wariacje na temat własny op.15 [13']
César Franck – Sonata na skrzypce i fortepian A-dur [27']

Koncert w ramach oficjalnej trasy Laureatów 16. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego, organizowanego przez Towarzystwo Wieniawskiego we współpracy z Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Concert is a part of the official tour of the Laureates of the 16th International Henryk Wieniawski Violin Competition, organised by the Henryk Wieniawski Society in cooperation with the National Institute of Music and Dance, financed by the Ministry of Culture and National Heritage of the Republic of Poland.

Uwaga!
Każdy, kto kupi bilet na ww. koncert, może nabyć kolejny dodatkowy bilet na odbywający się tego samego dnia Mistrzowskie recitale organowe w promocyjnej cenie 10 zł. Szczegóły w kasie biletowej PFB na Ołowiance.

Data wydarzenia niedziela, 4/12/2022, 17:00
Miejsce Sala Koncertowa