Koncert z okazji Dnia Kobiet: Muzyka Moja Miłość

Muzyka Moja Miłość ... klasycznie i humorystycznie ...

Przed nami zabawny wieczór nasycony miłością, do muzyki, do baletu, w mistrzowskim wykonaniu. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety z największych oper, operetek musicali oraz światowe kompozycje. Zaś solistów baletowych obejrzymy w Tańcu hiszpańskim Piotra Czajkowskiego, Jezioro łabędzie w polce Johanna Straussa, Can can Jacquesa Offenbacha.

Wystąpią soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Ewelina Hańska - sopran, Danuta Dudzińska - sopran, Ryszard Morka - bas/baryton, Krzysztof Marciniak - tenor, oraz balet, w ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi. Wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej, a całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Organizator wydarzenia: Agencja Artystyczna SCENIC

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Data wydarzenia poniedziałek, 7/03/2022, 19:00
Cena 70-126,50 zł