Wysyłając wiadomość/podejmując kontakt, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w wiadomości w celu udzielenia odpowiedzi i przekazania informacji.

Administratorem danych osobowych jest Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku przy ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk.

Administrator danych wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym można kontaktować się w sprawach związanych z ochroną danych osobowych oraz realizacją praw wynikających z RODO na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pisemnie na adres siedziby Administratora.

Podstawą przetwarzania danych jest wyrażona przez Państwa zgoda na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Państwa danych będą podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa oraz podmioty związane z funkcjonowaniem Polskiej Filharmonii Bałtyckiej na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

KONTAKT

Inspektor ochrony danych
Sylwia Gaik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ogólna klauzula informacyjna

Klauzula informacyjna dla monitoringu wizyjnego

Klauzula informacyjna dla użytkowników funpage'y Facebook/Instagram/YouTube

Klauzula informacyjna dla zakupu/sprzedaży biletów online