zdjęcie publikacja

Zasady bezpieczeństwa dla publiczności

Szanowni Państwo,

przypominamy, że od 15 grudnia, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia, obowiązują nowe wytyczne dotyczące udziału w wydarzeniach artystycznych. Bilety bez ograniczeń można sprzedawać tylko do 30% obłożenia widowni. Po wyczerpaniu tej puli możemy sprzedawać bilety jedynie osobom zaszczepionym przeciwko COVID-19, które posiadają certyfikat szczepienia przeciwko tej chorobie. Bilety z dodatkowej puli (powyżej 30% obłożenia widowni) będzie można nabyć jedynie po okazaniu w kasie biletowej Filharmonii certyfikatu szczepienia lub cyfrowym poświadczeniu posiadania certyfikatu w przypadku sprzedaży online.

Prosimy wszystkie zaszczepione osoby o zabieranie ze sobą certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w celu weryfikacji przy wejściu do Filharmonii.

Uczestnictwo w wydarzeniu artystycznym organizowanym przez Polską Filharmonię Bałtycką im. Fryderyka Chopina w Gdańsku (PFB) jest równoznaczne z akceptacją Zaleceń higienicznych dla uczestników wydarzenia w PFB (dostępnych poniżej), dotyczących przestrzegania na terenie PFB zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, akceptację klauzuli informacyjnej RODO (dostępnej poniżej).

 

Z góry dziękujemy za zrozumienie i dostosowanie się do reżimu sanitarnego obowiązującego w Filharmonii podczas wydarzeń artystycznych. Zalecenia higieniczne wprowadzone zostały w trosce o Państwa zdrowie oraz z myślą o bezpieczeństwie zaproszonych artystów i pracowników Filharmonii. Życzymy Państwu niezapomnianych wrażeń artystycznych i zapraszamy ponownie do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku.

Pozostajemy z wyrazami szacunku,
Dyrekcja i pracownicy PFB

Materiały do pobrania (udostępnione w celu zapoznania się):

1) Zalecenia higieniczne dla uczestników wydarzenia w PFB

2) Klauzula informacyjna RODO

3) Oświadczenie dot. szczepienia