| Piątek, 22 Maja 2026 |
| 19:00 |
Koncert symfoniczny – Magdalena Bojanowicz-Koziak
Sala Koncertowa
33-100 zł
Z uwagi na nagłą niedyspozycję pianisty Luisa Fernando Péreza, w roli solistki wystąpi wiolonczelistka Magdalena Bojanowicz-Koziak. Koncert Jubileuszowy Orkiestra PFB W programie: Dvořák, Lutosławski, Strauss |



