Piątek, 22 Maja 2026
19:00

Koncert symfoniczny – Magdalena Bojanowicz-Koziak

Sala Koncertowa
33-100 zł

Z uwagi na nagłą niedyspozycję pianisty Luisa Fernando Péreza, w roli solistki wystąpi wiolonczelistka Magdalena Bojanowicz-Koziak.

Koncert Jubileuszowy

Orkiestra PFB
George Tchitchinadze – dyrygent
Magdalena Bojanowicz-Koziak – wiolonczela

W programie: Dvořák, Lutosławski, Strauss