Koncert Karnawałowy – Bal Gdański: Grupa MoCarta

Grupa MoCarta wśród gwiazd

Prowadzenie: Krzysztof Dąbrowski

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J.S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym, jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu, Wolfgang Amadeusz, wyjawi tajemnicę, skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery pory roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.


Uwaga! Po koncercie zapraszamy publiczność na Bal Gdański w foyer przy muzyce na żywo.

Osoby uczestniczące w Koncercie Karnawałowym – Balu Gdańskim mogą ponadto wziąć udziału w Balu Karnawałowym – eleganckiej kolacji organizowanej w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej przez firmę BanGlob.

Oferta z pełnym menu, cenami i zasadami rezerwacji do pobrania TUTAJ

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia sobota, 14/01/2023, 19:00
Cena 53-141,50 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia Filharmonii, Koncert karnawałowy
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie