Koncert familijny – Muzyczne zoo

Maja Gadzińska – śpiew
Bogdan Smagacki – śpiew
Natalia Walewska – skrzypce, kierownictwo artystyczne
Dawid Głowacki – klarnet / saksofon
Anna Śmiszek-Wesołowska – wiolonczela
Dariusz Gutomski – gitara basowa
Tomasz Skrętkowski – perkusja
Marta Kur – fortepian
Anna Bona – scenariusz koncertu

Zapraszamy dzieci do Muzycznego zoo! To wyjątkowe miejsce, gdzie wszystkie zwierzątka są szczęśliwe. Sekretem ich szczęścia są ulubione piosenki. I tak oto miś Kubuś Puchatek zaśpiewa o miodku, pszczółka Maja o lataniu z kwiatka na kwiatek, a koziołek Matołek z piosenką w tobołku w końcu dotrze do upragnionego celu. Nasi wspaniali muzycy wyczarują dźwiękami prawdziwie bajkową atmosferę, a Wy koniecznie zabierzcie ze sobą Wasze ukochane pluszaki. Wspólnie poszukamy bajkowych zwierzaków w słynnej Akademii Pana Kleksa, popłyniemy z pingwinami na afrykańską wyspę Madagaskar, sprawdzimy, co słychać u znajomych w Zwierzogrodzie, a na koniec odwiedzimy niekwestionowanego króla zwierząt – Króla Lwa.

Koncert poprowadzą śpiewająco aktorzy gdyńskich scen teatralnych: Maja Gadzińska (Teatr Muzyczny) i Bogdan Smagacki (Teatr Miejski), a towarzyszyć im będą znakomici muzycy Filharmonii pod kierownictwem artystycznym skrzypaczki Natalii Walewskiej.

W programie muzyczne fragmenty z popularnych bajek, m.in.: Kubuś Puchatek, Pszczółka Maja, Koziołek Matołek, Reksio, Masza i Niedźwiedź, Król Lew, Mustang z Dzikiej Doliny, Pingwiny z Madagaskaru.

Wiek: 4+
Czas trwania: ok. 60 min.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia niedziela, 24/09/2023, 12:00
Cena 27-70 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia Filharmonii, Koncert familijny
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie