Najpiękniejsze melodie świata 2 - klasycznie i humorystycznie

Szanowni Państwo,

zaplanowane koncerty „Najpiekniejsze melodie świata 2”, na dzień 24 kwietnia, godz. 16:00 i 19:00 nie odbędą się w tym terminie, ze względu zakaz organizacji imprez masowych związanych z pandemią COVID-19 do 25 kwietnia br.
Proponujemy nowy termin - 29 sierpnia 2021 r. godz. 16:00 i 19:00.
Dziękujemy za dotychczasową wyrozumiałość i bardzo prosimy o pozostanie nadal z nami. Bilety zachowują ważność.

Organizator koncertu, Agencja Artystyczna SCENIC

Jest to kontynuacja koncertu o tym samym tytule, która spotkała się z niezwykle miłym przyjęciem Państwa (bisy i owacje na stojąco). Podczas tego koncertu usłyszymy wiele nowych światowych kompozycji m.in.: G. Gershwina Soon, G. Rossiniego Koty, C. Francois May way, B. Masona Gdzie będziesz Ty... Kilka utworów będzie powtórzonych m.in. Granada A. Lara, która wyjątkowo przypadła Państwu do gustu.

A wszystko to dzięki wspaniałym artystom Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor. Wystąpi również balet, w nowych, ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu (z krótką przerwą) usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji, jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia Sobota, 24/04/2021, 16:00
Cena Przeniesiony
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów