Kultura z muzyką za pan brat – Z Mozartem przy stole

Sala Biała / Dębowa

Odpowiednio dobrana muzyka potraf nie tylko nadać spotkaniu uroczysty charakter, ale też zbudować niepowtarzalną atmosferę. Jakie melodie sprawdzą się przy codziennym śniadaniu w domu, a jakie podczas nastrojowej kolacji z przyjaciółmi? Z której muzyki przy jedzeniu lepiej zrezygnować? Nasze podpowiedzi z pewnością pomogą Wam w niejednej sytuacji, od obiadu u babci po wizytę w restauracji.

Wiek: 4-6 lat
Czas trwania: ok. 40 min.

Kultura z muzyką za pan brat

Nie od dziś wiadomo, że kultura z muzyką idą w parze. Warto krzewić w dzieciach małych i dużych szeroko rozumianą kulturę, czyli zasady dobrego zachowania, aby wszystkim nam żyło się milej i lepiej. Znakomicie pomaga w tym muzyka, ponieważ każda wyśpiewana i wytańczona wiedza zostaje w nas na dłużej, a nierzadko nawet na całe życie. Wspólnie wyśpiewamy i wytańczymy więc kulturę na co dzień, stosowny ubiór oraz zasady panujące w restauracji, teatrze czy filharmonii.

Prowadzący warsztaty:

Dorota Połom – aktorka, animatorka
Bożena Golanowska-Kapczyńska – dziennikarka, edukatorka
Piotr Kapczyński – muzyk

Cykl warsztatów to następujące spotkania:

24 listopada – Małe damy i dżentelmeni
12 stycznia – Dobre stroje i nastroje
2 marca – Z Mozartem przy stole
18 maja – Savoir-vivre w filharmonii

Wszystkie nadchodzące warsztaty muzyczne znajdziecie TUTAJ

Data wydarzenia niedziela, 2/03/2025, 10:00
Miejsce Sala Biała