Grzegorz Turnau – Znów Wędrujemy LIVE (przeniesiony)

Informacja od organizatora:

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy o konieczności przełożenia październikowych koncertów Grzegorza Turnaua w ramach trasy „Znów wędrujemy – LiVe”. Koncert w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, zaplanowany na 29 października 2022 r., został przełożony na 29 stycznia 2023 r., godz. 18:00. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują WAŻNOŚĆ. Ewentualne pytania prosimy kierować do punktów sprzedaży. Jednocześnie informujemy, że pozostałe koncerty odbędą się zgodnie z planem. Mimo zmiany liczymy na Państwa obecność!

Grzegorz Turnau wyrusza w 2022 roku w trasę po największych salach koncertowych w Polsce, aby przez cały rok razem z publicznością świętować swoje 55. urodziny!

„Znów Wędrujemy LIVE” to podróż szlakiem wszystkich albumów Turnaua, któremu towarzyszą od lat znakomici wędrowni muzykanci. Można liczyć na niezapowiedzianych gości i nowe piosenki. Istotna jest jednak przede wszystkim okazja do spotkania z wokalistą, kompozytorem i pianistą Grzegorzem Turnauem w jego, być może, najlepszej życiowej formie.

Organizator wydarzenia: Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia sobota, 29/10/2022, 18:00
Cena Przeniesiony
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów