Golden Hits of James Bond z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej (przeniesiony)

MMA Lidia Targowska z siedzibą w Jaworznie z przykrością informuje o niezależnej od organizatora konieczności przeniesienia wydarzenia z 11.12.2022 na nowy termin 05.02.2023, godz. 18:00.

Golden Hits of James Bond z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wykreują dla Państwa utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami super agenta, które błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.

W roli agenta 007 w służbie Jej Królewskiej Mości – Zdobywca Złotej Maski, showman, aktor, śpiewak Kamil Franczak – Franek. Wokalista, prezenter, autor tekstów. Aktor estrady-ekstern z weryfikacją ZASP. W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Szerszej publiczności zaprezentowali się w programie TVP1 Śpiewaj i Walcz oraz podczas koncertu Debiuty na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010), gdzie wykonywali znane polskie przeboje, w charakterystycznych dla ich stylu aranżacjach. Dzięki głosom widzów, w każdej z tych telewizyjnych przygód, dołączali do grona laureatów. Mają na koncie wydaną w 2007 roku debiutancką płytę Inevitable oraz krążek Nieuniknione, który ukazał się w czerwcu 2012 roku.
Kamil Franczak brał udział w wielu programach telewizyjnych, takich jak Idol, Tak to leciało! czy The Voice Of Poland. Prowadził też młodzieżowy program Poziom 2.0, emitowany na antenie TVP2, zdobywając doświadczenie niezbędne do pracy prezentera telewizyjnego. Na deskach teatralnych zadebiutował rolą aktorską w chorzowskim Przebudzeniu wiosny. Od lutego 2012 roku związał się z teatrem etatowo, początkowo jako członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, a później - aktorskiego. Śpiewa jako solista w koncertach sylwestrowych i rozrywkowych. Kamil Franczak był finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego.

W niezwykłej muzycznej podróży śladami najbardziej znanego agenta na świecie, Jamesowi Bondowi towarzyszyć będą przepiękne kobiety oraz znakomici artyści w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości! Także jedyna w swoim rodzaju Grand Royal Orchestra złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków. Pracowali z takimi sławami, jak m.in.: Gordon Hascel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski.

W skład Grand Royal Orchestra wchodzi również wyjątkowa sekcja rytmiczna w składzie:

Piano: Bogusław Kaczmar
Bas gitara: Michał Kapczuk
Perkusja: Michał Dziewiński
Gitara: Grzegorz Wanatowicz

Dyrygent - Maestro Bartosz Olejnik

Program powstał na kanwie największych hitów z jedenastu najbardziej popularnych filmów o przygodach super agenta.

Producentem programu jest Morningstar Music Company.

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Data wydarzenia niedziela, 11/12/2022, 18:00
Cena Przeniesiony