Koncert Pawła Domagały

Nowe piosenki, które obecnie dojrzewają w studio nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabiorą pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.

Poprosiliśmy Pawła o kilka słów komentarza na temat nowego albumu:

Płyta będzie różnorodna. Moje płyty to dla mnie taki osobisty dziennik, rodzaj pamiętnika. Każda piosenka jest zapisem osobnego stanu, emocji czy refleksji, dlatego są to bardzo różne piosenki. Narnia, tytułowa piosenka, jest o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle. Dużo jest też w tych piosenkach nawiązań do literatury, do książek, które miały na mnie wpływ, ale nie będzie to piosenka literacka ani aktorska, uspokajam. Tytuł płyty nie jest przypadkowy – jestem wielkim fanem serii „Opowieści z Narni”, dlatego, że jest pełna alegorii, odniesień. Wierzę, że każdy ma w sobie taką Narnię i każdy na swój sposób musi stoczyć ten bój, żeby ją odzyskać i żeby mogło rządzić tam dobro.

Organizator wydarzenia: 34ART Impresariat

Wydarzenie to nie jest organizowane przez Polską Filharmonię Bałtycką, która nie odpowiada za jego opis oraz charakter. PFB nie udziela też szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizatorów zewnętrznych.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia wtorek, 6/12/2022, 20:00
Cena 126,50-168 zł
Miejsce Sala Koncertowa
Kategorie Wydarzenia innych organizatorów
Nie akceptujemy już rejestracji na to wydarzenie